Aside

Ergo Hestia ze strony superpolisa.pl jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw ubezpieczeniowych w Polsce. Towarzystwo Ubezpieczeniowe oferuje produkty tylko najwyższej jakości. Wyznacznikiem firmy jest w pełni zadowolony klient. Ergo Hestia jest jednym z pionierów w Polsce, która zapoczątkowała innowacyjne rozwiązania w ofercie ubezpieczeniowej. Od 30 lat firmę cechuje wiarygodność oraz niezawodność. Rok do roku Ergo Hestia oferuje ochronę ubezpieczeniową ponad 3 milionów klientów zarówno tych indywidualnych, jak i małych i średnich przedsiębiorstw. Grupa kapitałowa Ergo Hestia składa się z dwóch spółek STU ERGO Hestia SA oraz STU na Życie ERGO Hestia SA. Te dwie spółki mają w swojej ofercie ubezpieczenia na życie i zdrowie, ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenie mieszkania i domu oraz ubezpieczenie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Ergo Hestia należy do międzynarodowej korporacji ERGO Versicherungsgruppe AG, która z kolei, należy da jednego z największych firm ubezpieczeniowych w Europie Munich Re.

Ubezpieczenie podczas podróży w Ergo Hestia

Ergo Hestia oferuje ubezpieczenie podczas podróży niezależnie od tego, czy jest to wycieczka turystyczna, czy jest to podróż służbowa. Ubezpieczyciel oferuje również polisę ochraniającą sportowców podczas podróży do innych krajów. Ergo Hestia ma za zadanie ochronić ubezpieczonego przed finansowymi skutkami zdarzeń, które mogą się przytrafić podczas naszych wakacji lub podczas podróży służbowej. Ubezpieczenie ma za zadanie ochronić również naszych bliskich oraz nasze finanse. Klient może dopasować polisę ubezpieczeniową do swoich indywidualnych potrzeb. Jest to również gwarancja wsparcia w nieoczekiwanych sytuacjach podczas treningu lub podróży.

Rodzaje ubezpieczenia w czasie podróży

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ergo Hestia oferuje wiele rodzai ubezpieczenia w czasie podróży. Jednym z nich jest wszelka pomoc medyczna, a także gwarancja zwrotów kosztów za leczenie. Ergo Hestia zapewnia niezbędną pomoc lekarską po wypadku. Należy do niej przewiezienie poszkodowanego z miejsca wypadku do najbliższej placówki medycznej, a gdy pacjent poczuje się znacznie lepiej, zwraca koszty związane z przewiezieniem do miejsca zamieszkania. Ubezpieczyciel oferuje kilka wariantów ubezpieczenia na łączną sumę ponad 1 miliona złotych.